} Skip to the content
Menu

קצת על הקורס

במהלך הקורס התוודעו הסטודנטים לאפשרויות הגלומות בשילוב חומרים רכים במוצרים. הסטודנטים התנסו בפיתוח מוצר משולב טקסטיל וחומרים רכים, תוך הכרות עם מושגים וכלים בסיסיים מתחום הטקסטיל, סוגי בד, טכניקות גימור, פיתוח גזרה ועבודה אל מול לוחות השראה של הגדרות צבע וחומריות.

בקורס התקיימו שני תרגילים, תרגיל פתיחה של פיתוח פטרן (דפוס חוזר) המבוסס על חומרים רכים ומחברים קרים. התרגיל המרכזי עסק באבולוציה של הפטרן מהתרגיל הראשון לכדי מוצר ייחודי.

Eliran Abukasis Noa Miron
ים | אבוקסיס אלירן ונועה מירון
Hemdat Ruzitsky Tehilla Zuriel
טבע | תהילה צוריאל וחמדת רוזיצקי
Meitar Lubotzky Yael Wallis Wandel
בלי עין הרע | מיתר לובוצקי ויעל ווליס ונדל
Yuval Samuel Aricha
אורכידאה | יובל סמואל אריכא
Zohar Phipps Noam Sharon
PurLow | זוהר פיפס ונועם שרון

תרגיל ביניים

Pattern

דפוס חוזר המבוסס על חומרים רכים ומחברים קרים

תרגיל מסכם

אבולוציה של הפטרן מהתרגיל הראשון לכדי מוצר ייחודי

גוני ממן, מוריה הר לבן, אביטל גולן

בוגות

בובות דינוזאורים שהחלקים השונים שבהם מחוברים על ידי ברגים, מפתח את המוטוריקה העדינה של הילדים והדמיון של הילד בכך שהוא יכול ליצור לעצמו איזה בובה שהוא רוצה.

gonymaman , moriyagod , avital.industrialdesign

אבוקסיס אלירן ונועה מירון

תיק קלאץ

בפטרן הראשוני החלטנו להכין התאמה לכל מה שהרגשנו באותה תקופה. היריעה הגדולה היתה בצבע חול, והים הגיע ברמיזות קלות, מציץ מאחורי החוף, הססן, לא בטוח אם מותר לו לצאת החוצה. תחום בסימטריות נוקשה, בהשראת ההנחיות וההגבלות של השנה החולפת שלא השאירה לו מקום להתבטא. בהמשך בחרנו לקחת את הפטרן לכיוון יותר אלגנטי וקלאסי, ההפך מהפשטות שתחושת הים מביאה, והחלטנו ליצור תיק ערב מינימלי כאשר צבעי הים הופכים חזקים ובולטים כמו הרצון לעשות ההפך ממה שהתרגלנו אליו בתקופה שעברה.

noa.m_design , eliransdesign

יובל סמואל

שייכות

חפץ מעבר קונספטואלי אשר במרכזו פרח הסחלב כדימוי לאיבר המין הנשי. בבסיס הפרוייקט עמדה השאיפה לקדם חינוך למיניות בריאה כבר מגיל צעיר.

yuval_i.design

מיתר לובוצקי

בלי עין הרע

תיק לפטופ בהשראת קמע הנזאר הטורקי כנגד עין הרע. אלגנטי וקליל ובו זמנית שומר נגד גניבות ומשרה ביטחון.

נזאר מודרני: השראה מקמע הנזאר והאסתטיקה הטורקית, ביקשתי לשאוב השראה מהמסורת ומסמל בעל היסטוריה ומטען תרבותי ולשלב אותם יחד עם טכנולוגיה מודרנית וחיתוכים הנדסיים מדוייקים.

meich_design

 Wallis Wandel Yael
לוח השראה

יעל ווליס ונדל

חמסה חמסה

הפסיכולוגיה שמאחורי הבגד- ללבוש יש השפעה משמעותית על מצב הרוח שלנו ועל ההרגשה אתה אנו מסתובבים. בחרתי לעצב וסט לנשים שמטרתו לתת תחושה של העצמה ובטחון לאישה שלובשת אותו על ידי שימוש בפאטרן המקורי שמשלב צבעים בולטים ושיטת ייצור שמשלבת בין טכנולוגיה מתקדמת של חיתוך לייזר לטכניקת התפירה.

yaelwallis_design

תהילה צוריאל וחמדת רוזיצקי

שרפרף גיאודזי

שרפרף המשלב צורות ומרכיבים גיאומטריים היוצרים תלת מימד מורכב. ניסינו לשלב את הצורניות והאווריריות של מרכיבי הפאטרן עם חומרים ונפח וליצור מוצר מורכב הנותן תחושה של פשטות והרמוניה. הבחירה בשרפרף נבעה מהמחשבה על הטבע בו אנו אורחים לרגע, לא יכולים להבין אותו עד הסוף אבל מקבלים ממנו השראה ואווירה.

Hem.dat , tehillazi

גם אתם מתעניינים בעיצוב תעשייתי?

בואו ללמוד אצלנו בהדסה!

עולם במגמת שינוי מואצת, מציב אתגרים ומזמן הזדמנויות רבות ומרתקות, עבור אנשים, חברה ובעלי חיים.
אמפטיה, רגישות, קשב לאחר ורצון לחקור, להבין וליישם הם מוקד העשייה אצלנו בחוג.
אנו משתמשים במגוון הכישורים כדי לעזור ולחתור לשינוי. בואו ללמוד איתנו.